Lasnamäel kauplus on suletud alates 17.06.

Meie teenused


Firmast


Firma TEHO Partners asutati juba 2008 aastal ja tegutseb dünaamiliselt arenedes edukalt kuni käesoleva ajani. Me oleme oma tegevuses juhindunud 4-st eelistatud põhimõttest, millest püüame kindlalt kinni pidada.
Meie töö ei ole mitte lihtsalt äri, vaid see on kogu meie professionaalse meeskonna elustiil. Firma TEHO Partners spetsialistid – need on inimesed, kelle diagnostika ja remontimise kogemused ei ole mitte väiksemad kui 10 aastat.
Meie firma üheks eeliseks on – kaasaegse kõrgkvaliteetsete seadmete kasutamine, mis võimaldab teenindada Teie sõidukit kõrgeimal tasemel. Pöörduge meie poole ja me teeme kõik selleks, et Teie auto sõidaks pikalt ja riketeta.

Me lahendame Teie autoga seotud probleemid kvalifitseeritult ja räägime neist reaalses valguses – neid väärtusi mitte suurendades ega ka vähendades.

Аuto diagnostika, selle remontimine ning vajalike varuosade leidmine toimub operatiivselt.

Juhindudes sellest põhimõttest, juurutasime kliendikaardi süsteemi, mille abil on võimalik saada hinnasoodustust 5% ulatuses ning teostame Teie autole veelgi kompetentsemat varuosade otsingut

Firma TEHO Partners hinnakujundus toimub lojaalselt, et üha rohkem kliente võiksid endale lubada meie teenuste kasutamist.

Kampaaniad