Uncategorized

Teised teenused

Firma TEHO Partners areneb dünaamiliselt ja oma tegevuses ei piirdu meie firma autoservises tavaks olevate teenuste osutamisega. Meie kollektiiv täiustab pidavalt oma kogemusi ja laiendab tehtavate tööde loetelu. Seega kui Teil on vaja teenust, mille kirjeldust meie menüüs ei leidu, siis palume meile helistada ja täpsustada Teie sõidukiga seotud probleemi olemust. Täiesti tõenäoline on see, et teeme ka selliseid töid, mis pakuvad Teile huvi, kuid lihtsalt füüsiliselt me ei ole suutnud kogu seda infot kõigist teenustest siin kajastada.

Meie valmidus Teid abistada

Meie firma teeb ka keevitamise töid. Samuti vajaduse korral suuname auto peale remonti riiklikule tehnoülevaatusele ja pakume hulgaliselt ka teisi teenuseid. Käesolevaks ajaks on meie klientide arv kasvanud üle 4000-nde. Ja igaühele neist üritame läheneda individuaalselt.

 

Tähtis etapp enne auto ostmist

Kui Te olete otsustanud osta endale kasutatud auto, siis veenduge selle kvaliteedis. Meie spetsialistid aitavad objektiivselt hinnata selle sõiduki seisukorda. Me teeme autole korraliku ülevaatuse ja oleme abiks ostmise kõikide „poolt“ ja „vastu“ agumentide kaalumisel.  Samas esitame ka võimaliku remondihinna, mis võib vaja minna kui auto on vaidlusaluses seisundis.

TEHO Partners – see tähendab ainul kõrgeklassilist teenindamist ja meie meeskonna valmisolekut Teid abistada, kasutades selleks kõiki oma teadmisi ja paljude aastate jooksul omandatud kogemusi!

Asume aadressil Punane 56. Broneerida aega saab helistades telefonile +37258844018